آخرین اطلاعیه تغییر قیمت

با سلاماخبار بقیه سایت ها در مورد سرور مجازی و هاست نگاه کنید بارها در مورد افزایش قیمت اطلاع رسانی کرده اندما هم از این مورد مستثنی نبودیمولی با ایده ای که به ذهنمان رسید این بار آخری هست که ... بیشتر »

15th May 2020
افزایش قیمت

سلام

آخرین افزایش قیمت سرورهای ما برای تاریخ 11/09/2018 بوده ولی همه میدونن شرایط کشور چطوری هست

به ناچار بر آن شدیم تا قیمت ها بالا ببریم

ولی همچنان قیمت ها در بهترین حالت ممکن است

2nd Feb 2020
افزایش قیمت( از روی ناچاری)

سلامهمانطور که میدانید در یک ماه و نیم گذشته افزایش 40 درصدی ارز را کشور ما داشته است و ما هم به صورت مستقیم با ارز کار میکنیمو فقط توانستیم یک ماه مقاومت کنیم تا شاید قیمت ها برگردد ولی به جای کم ... بیشتر »

11th Sep 2018
بکاپ از سرورها

سلامهمان طور که میدانید در هیچ کجای دنیا برای سرور مجازی بکاپی ارائه نمی شود و ما نیز از این قضیه مستثناا نیستیم وتهیه بکاپ بر عهده خود مشتری هست و در صورت تهیه نکردن بکاپ و از بین رفتن اطلاعات ... بیشتر »

2nd Jun 2018
اطلاعیه جدید در خصوص تغییر آیپی

سلام
به دلیل تاخیر سرور داده شده از سمت دیتا سنتر جدید سرور این ماه انتقال داده نمیشود و از وسط این ماه شروع به انتقال سرور بر روی سرور جدید میکنیم.

3rd Mar 2018
اطلاعیه مهم در خصوص تغییر آیپی سرور مجازی شما

سلامبه دلیل بالا رفتن نرخ ارز و از طرفی نتوانستن بالا بردن ریالی قیمت سرور مجازی مشتریان تصمیم بر این گرفتیم که سرور را به دیتا سنتر جدیدی انتقال دهیم. این دیتا سنتر سروربسیار قویتری نسبت به ... بیشتر »

26th Feb 2018
اطلاعیه مهم

با سلام و احترام به شما کاربر عزیز به دلیل افزایش نرخ تورم و افزایش قیمت دلار در مدت 4 سالی که با شما کار میکنیم و اینکه خرید سرورهای ما با دلار میباشد مجبور به افزایش 20درصدی قیمت سرورها هستیم ... بیشتر »

18th Apr 2017